Apie Mus

Labas, esu Edvinas, jeigu apie mane girdi pirmą kartą, labai malonu susipažinti ;-)

Trumpai papasakosiu kaip gimė idėja sukurti platformą, kuri padėtų atrasti bendrų interesų turinčius žmones, sugrąžintų virtualų bendravimą į realų pasaulį ir dalyvavimą renginiuose perkeltų į visai kitą lygį (ambicingi planai, bet aš labai tikiu šia idėja ir matau didžiulę vertę).

 

Kokia buvo pradžia

Viskas prasidėjo nuo minties, kad noriu praplėsti savo pažįstamų žmonių ratą ir sutikti žmones turinčius įvairias nuomones. Tada reikėjo surasti būdą kaip tai padaryti, nes kol mokomės mokykloje arba studijuojame esame apsupti naujų galimybių susipažinti, vėliau pradedame savo profesinę kelionę, susipažįstame su naujais kolegomis, tačiau buvęs pagreitis lėtėja ir vis mažiau naujų pažinčių ateina į mūsų gyvenimus. Ar tai blogai? Nebūtinai, tačiau aš manau, kad kartais patenkame į “socialinį burbulą” ir nebematome, kas vyksta už jo sienų. 

Nusprendžiau, kad reikia surasti renginį, kuris padėtų įgyvendinti mano tikslą. Ir ką jūs galvojate? Man nepavyko surasti tokio renginio (žinoma, gali būti, kad permažai ieškojau), tada pagalvojau, kad ir pats galėčiau suorganizuoti tokius susitikimus (tik reiktų paminėti, jog mokykloje niekada neorganizuodavau renginių ir scena nebuvo mano draugų tarpe). 

Sėdau prie balto lapo popieriaus ir galvojau įvairias idėjas kaip sukurti tokius renginius, kuriuose būtų ne tik smagu (nebūtų įtampos, galvojant kaip užkalbinti nepažįstamus žmones), bet ir naudinga (norėtųsi dar ne kartą sugrįžti). Po daugybės apmąstymų, abejonių ir klausimų ar tikrai verta, gimė “Kontaktų vakarų” projektas. Visa kita jau istorija.

 

Vertės kūrimas

“Kontaktų vakarų” projektas yra mano didžiausias pasidižiavimas, nes matau kaip dalyviams kuriama vertė. Atsiranda vis daugiau naujų pažinčių, dalyviai drauge įgyvendina įvairias idėjas, gimsta naujos draugystės, verslo santykiai, nugalimi vidiniai stereotipai ir tai mane labiausiai motyvuoja nesustoti…

Natūraliai kilo noras sukurti dar daugiau vertės, todėl prie renginių nusprendžiau prijungti mokymų dalį, kad visi norintys galėtų papildyti savo bagažą technikomis, o vėliau visa tai išbandyti praktikoje.

Kitas vertės kūrimo žingsnis tapo video filmavimas. Lietuvoje turime daugybę veiklių, ambicingų žmonių ir turime puikias sąlygas savo idėjų realizavimui, tačiau dažnai šios istorijos tiesiog paskęsta informaciniame sraute. Mano didžiausias noras yra parodyti šiuos pavyzdžius, kurie įkvėptų įgyvendinti savo svajones. Dažniausiai už šių istorijų stovi žmonės, kurie visko pasiekė vedimi savo atkaklumo, tikėjimo ir nuoseklaus darbo, nelaukdami, kol naujos galimybės pasibels į jų duris. Jeigu įdomu daugiau sužinoti, spausk čia.

 

Platforma “No Small Contact”

Tenka dalyvauti įvairiose konferencijose, kur susirenka tikslinė auditorija (kiekviena konferencija juk turi aiškią temą, vienijančią dalyvius) ir pastebiu, kad pertraukų metu, žmonės dažniausiai tikrina savo socialinių tinklų paskyras arba bendrauja su jau pažįstamais žmonėmis, vietoje to, kad plėstų savo pažinčių ratą iš potencialių klientų, tiekėjų ar bendraminčių. Ką aš darau tų konferencijų metu? Dažniausiai tą patį, nes nežinau, kas kitam žmogui yra svarbiau, susipažinti ar atnaujinti savo statusą socialiniame tinkle :-).

Tada gimė mintis, kad būtų galima visa tai pakeisti ir dalyvavimui renginiuose suteikti visai kitą patirtį. Noras išspręsti šią problemą vedė prie daugybės valandų ieškojimo ir platformos “No small contact” kūrimo.

Pirminė idėja išsiplėtė ir platformai buvo suteikta daugiau funkcionalumo, kuris pasitarnaus ne tik renginiuose, bet ir kiekvieną dieną, norint atrasti bendrus interesus turinčius žmones. 

Kam skirta ši platforma? Kiekvienam žmogui, kuris nori realiai susipažinti ir praplėsti savo bendravimo ratą, tačiau išskyriuo šiuos pagrindinius tikslus, iš kurių 3 pasirenkami registracijos metu:

 • norite susirasti draugų;
 • norite pasidalinti patirtimi (mentorius);
 • norite išplėsti verslą;
 • norite investuoti;
 • ieškote verslo partnerių;
 • ieškote užsakymų;
 • ieškote naujų idėjų;
 • ieškote mentriaus;
 • ieškote investuotojų;
 • ieškote “freelancer’ių”
 • ieškote darbuotojų;
 • ieškote darbo;

 

Registracija yra visiškai NEMOKAMA, todėl vietoj to, kad pasakočiau kokia tai nuostabi platforma, siūlau praktiškai išbandyti ir išsiaiškinti ar sukuriama papildoma vertė :-) REGISTRACIJA

 

Iki susitikimo!
Edvinas